عکاسی از پروژه ها

هر چه لوکس‌تر دیده شوید مشتری‌ها بیشتر به شما اعتماد خواهند نمود. یکی از جلوه‌های شیک و لوکس به نظر رسیدن تصاویر تبلیغاتی بسیار شیک و منظم است.

 

 

اگر بخواهیم تبلیغات را به‌ طور خلاصه تعریف کنیم ارتباطی است که بین ارزش برند شما و مشتری برقرار می‌شود. از قدیم نیز گفته‌اند که عقل مردم به چشمشان است. این حقیقت یکی از مهم‌ترین مواردی است که در دنیای امروز بدان نیاز داریم.متأسفانه بسیاری از تجارت‌های صنعتی اهمیت عکس‌های تبلیغاتی را به‌خوبی درک نمی‌کنند و نمی‌دانند که چگونه یک ظاهر مناسب و تصاویر منظم می‌تواند به آن‌ها کمک کند که نه ‌تنها کیفیت محصول خود را به خریدار و یا مصرف‌کننده منتقل کنند، بلکه همچنین به آن‌ها کمک می‌کند تا داستان شرکت خود و برند و محصولاتشان را برای مردم تعریف کند.

در ادامه به بررسی برخی از آمارهای اخیر در مورد آمارهای تاثیر عکاسی تبلیغاتی برای برند شما توجه کنید:

– مقالاتی با تصاویر مرتبط به ‌طورکلی ۹۴ درصد بیشتر از مقالات بدون تصاویر، موردمطالعه قرارگرفته است.

– مطبوعاتی که با عکس منتشر می‌شوند تقریباً ۱۵٪ بیشتر به‌صورت آنلاین مورد بازدید قرارگرفته‌اند نسبت به یک نشریه مطبوعاتی که عکسی نداشته و فقط متن را به‌عنوان محتوای خود منتشر می‌کند.

– ۶۰ درصد از مصرف‌کنندگان که از جستجوی آنلاین استفاده می‌کنند می‌گویند ترجیح می‌دهند با کسب ‌و کاری تماس بگیرند که لیست آن شامل یک تصویر است.

– تقریباً ۷۰ درصد از خریداران وب‌سایت تجارت الکترونیک می‌گویند که تصویر محصول در هنگام تصمیم‌گیری خریدشان بسیار مهم است. (منبع: MDG Advertising Infographic)

مجموعه لوکس لند با در اختیار داشتن تیم حرفه ای عکاسی و تبلیغات، آماده ثبت محصولات و پروژه های شما در قالب عکاسی صنعتی می باشد.